Про нас

GoldenRide Freeride Company

Golden Ride — це команда професіональних українських райдерів: фрірайд-гідів та сертифікованих інструкторів. Для нас катання на сноубордах, лижах, велосипедах, гірські походи та мандри – це одночасно і улюблене заняття, і професія. Це невід’ємна частина життя і ми однаково серйозно і захоплено ставимося до свого розвитку в цій сфері.

Звернувшись до нас, Ви потрапляєте в команду людей, які мають відповідну освіту, поєднують в собі такий різносторонній досвід професій – від гідів, інструкторів, рятувальників, альпіністів та ін. Тому все, що ми робимо, робимо професійно, передаючи свій досвід і навички Вам. І ми щиро радіємо, коли ви, наші GoldenRiders, прогресуєте!

Що ми пропонуємо

Фрірайд-тури, Catskiing на Драгобраті

У нас є власний ратрак на Драгобраті. Ми розробили багато нових фрірайд-маршрутів, запустили «Catski Freeride» — тури на ратраці у найвіддаленіші місця для катання.

 • Цілий день катання: 10:00 — 16:00,
 • Від 8 позатрасових спусків з різних вершин,
 • Більше 20км накату і 4000м перепаду,
 • Група 8-16чел, 2 професійних гидів,
 • Лавинне спорядження.

Школа фрирайду

Курс «Основи фрірайду», для досвідчених та прогресуючих райдерів, вчимося катати правильно з гідами.

 • Техніка катання: “продвинуті” елементи, корегування помилок;
 • Тактика фрірайду: вибір лінії спуску, аналіз погодних умов, стану снігового покриву;
 • Лавинна безпека: прогнозування, вивчення сніжних шарів, лавинне спорядження.

подробніше

Беккантрі табори, скітур і експедиції

Для досвідчених райдерів ми організуємо фрірайд в стилі беккантрі і скітур в екзотичні місця – Чорногірський хребет (Шпиці, Говерла, ПіпІван), Кавказ, Тянь-Шань та інші локації.

Літній трекінг і хайкінг, походи в гори, маунтінбайк

Організація як власних авторських програм, так і підбір індивідуальних турів за вимогами групи.

Що ви отримаєте

 • Ексклюзивність — ми прагнемо, щоб ви не просто приїхали на курорт і банально провели час, як це відбувається в звичайних шаблонних турах – ми готові показати вам гори такими, які вони є насправді, а не лише з вікон готелю чи верхньої станції підйомника.
 • Безпека — ми приділяємо цьому особливу увагу. Ви будете застраховані в перевірених компаніях, їздити з досвідченими водіями, наші виїзди реєструватимуться в гірській рятувальній службі, в нашій команді є гід, гірський рятувальник і парамедик. Ми серйозно ставимося до фрірайду і оцінюємо всі ризики, пов’язані з лавинною безпекою – обираємо безпечні лінії для спуску.
 • Професійний підхід – для Вас будуть працювати сертифіковані інструктори АПГІУ, досвідчені фрірайд-гіди та гірські провідники. Тільки з професіоналами ви будете почуватися в безпеці і зможете покращити як рівень катання, так і знання фрірайду.
 • Душевність – ви зрозумієте, що катання має бути в задоволення і проведете час зі справжніми однодумцями. Саме тому ми – це дружній колектив райдерів. І ми хочемо, щоб ви також стали його частиною і розділили з нами кайф від адреналіну, емоції від катання, драйв на apress-ski вечірках!

Ми не просто організовуємо тури в гори, а робимо все, щоб ви на декілька днів відволіклися від роботи в офісах, великих міст, пильних вулиць і сірих багатоповерхівок. Доторкніться до дикої природи гір, на власні очі побачьте нейомвірні краєвиди і забирайе з собою масу таких унікальних вражень, якими ви будете ділитися в компанії, а у відповідь вам с відкритими очіма казатимуть “ВАУ!”

Про нашу діяльність можна побачити та прочитати в соц.мережах:
facebook.com/goldenride.ua
youtube.com/goldenride_ua

Хочеш катати фрірайд?

Ми хочемо донести райдерам, що потрібно правильно й комплексно підходити до катанню поза трас – фрірайду. Це екстрім, тому в першу чергу для нас важлива безпека і чітка організація.

Ми піклуємося про те, щоб наші клієнти також прогресували і підвищували свій рівень катання, тому що у фрірайді часто ви можете стикнутися не тільки з м’яким глибоким паудером, а й з кіркою, застругами, льодом та іншими “радощами”. Тільки з достатнім рівнем техніки ви будете отримувати задоволення від катання в повній мірі. Ми перетворюємо фрірайд зі звичайного катання поза трас на повноцінну та захоплюючу пригоду в місця, де нечасто зустрінеш звичайних туристів.

Ви значно розширете свої межі сприйняття гір, вийдете за межі нудних трас, відкриєте багато нового і продовжете розвиток. Ми готові ділитися всім цим з вами!

“ОБИРАЙТЕ ПРОФЕСІОНАЛІВ — ЕКСТРІМ МАЄ БУТИ БЕЗПЕЧНИМ!”

Наша команда